loading

5+1 ترفند افزایش فالوور اینستاگرام + معرفی یک ابزار کاربردی

ترفند افزایش فالوور اینستاگرام

ترفند افزایش فالوور اینستاگرام


به دنبال ترفند افزایش فالوور اینستاگرام در سال 2018 هستید؟

آیا میدانید امسال برای جذب فالوور اینستاگرام بیشتر چه کار کنید؟

سیاست‌های اینستاگرام تغییر کرده و جذب کردن فالوور در آن نسبت به قبل بسیار سخت تر شده است. اما نگران نباشید! این فقط شما نیستید که لایک، کامنت و Reach کمتری دریافت می‌کنید. این مشکل برای همه وجود دارد!

حقیقت این است که قوانین بازی عوض شده و اگر می‌خواهید در سال 2018 فالوورهای اینستاگرام خود را افزایش دهید، به یک رویکرد تازه و استراتژی پویا نیاز دارید.

در اینجا 1+5 ترفند افزایش فالوور اینستاگرام در سال 2018 را آورده‌ایم که برای غلبه بر الگوریتم‌های جدید اینستاگرام و جذب فالوور های بیشتر به آنها نیاز خواهید داشت. با استودیو رابین همراه باشید:

ترفند افزایش فالوور اینستاگرام

1- ترفند افزایش فالوور اینستاگرام : روی زیبایی شناسی پروفایل اینستاگرام خود سرمایه گذاری کنید و پروفایلی کامل داشته باشید

اگر می‌خواهید امسال فالوور های بیشتری داشته باشید، باید به ظاهر و نمای کلی اینستاگرام خود توجه کنید. تا الان باید متوجه شده باشید که داشتن اکانت بیزینس اینستاگرام برای جذب فالوور بسیار مهم است.

درواقع این اولین فرصتی است که شما برای تحت تاثیر قرار دادن و جلب نظر مخاطب را دارید تا دکمه فالو را فشار دهد!

تصور کنید که یک عکس جذاب در explore اینستاگرام خود یا هشتگ مورد علاقه‌تان میبینید. از آن خوشتان می‌آید و پروفایلش را باز می‌کنید. اما متوجه نمی‌شوید که دقیقا هدف پیج او چیست!
از هر چیزی یک عکس گذاشته و بیو پیجش هم فقط از چند ایموجی بامزه درست شده! حتی نمیتوانید چهره او را به درستی ببینید. چون عکس پروفایلش از فاصله بسیار دور گرفته شده. آیا او را فالو خواهید کرد؟

احتمالا خیر!

به جای این دکمه Back را میزنید و به ادامه جستجو در Explore و سایر عکس‌های جذاب می‌پردازید.

اما چطور میشود این مشکل را درست کرد؟ و به جای اینکه مخاطبان از پیج ما بروند، بتوانیم آنها را حفظ کنیم؟

با ساختن یک Layout چشم نواز در پروفایل اینستاگرام خود، می‌توانیم این بازدید کنندگان تصادفی را به فالوورهای پروپاقرص تبدیل کنیم.

همچنان که مصرف کنندگان بیشتر و بیشتر به جای گوگل، برندها را در اینستاگرام جستجو می‌کنند، پروفایل اینستاگرام شما تبدیل به homepage جدید شما خواهد شد! این بدان معنی است که شما باید شکل و شمایل پروفایل خود را هرچه بیشتر شبیه صفحه نخست وب سایت خود کنید! پروفایل اینستاگرام شما منعکس کننده برند، محصولات و خدمات شماست. پس اگر به درستی رفتار کنید، تبدیل بازدید کنندگان به فالوور سخت نخواهد بود.

درباره نرخ تبدیل بازدیدکننده به فالوور یا مشتری، در این مقاله بیشتر بخوانید:

10 دلیل اهمیت دیجیتال مارکتینگ برای کسب و کار شما

اینها نکاتی هستند که برای تاثیر اولیه قدرتمند باید رعایت کنید:

یک Layout استوار و زیبای اینستاگرام بسازید:

فالوورهای شما میخواهند انتظارشان از پیج شما مشخص باشد. پس لطفا وقت بگذارید و روی زیباسازی پیج اینستاگرام خود کوشا باشید. درمورد شکل ظاهری صفحه اصلی خود قبل از پست مطالب، برنامه‌ریزی داشته باشید. از یک برنامه ریز تصویری مثل Later استفاده کنید.

ترفند افزایش فالوور اینستاگرام

برای معرفی برند خود از ویژگی Instagram Stories Highlights استفاده کنید:

قابلیت جدید هایلایت کردن استوری ها ابزاری بسیار کارآمد است. به وسیله آن می‌توانید برند و فعالیتتان را به فالوور های بالقوه خود معرفی کنید. به هر هایلایت، به چشم یک تیزر تبلیغاتی برای کسب و کار و خدماتتان نگاه کنید.

ترفند افزایش فالوور اینستاگرام

هایلایت به شما این امکان را میدهد که از فالوورها با محتوای خوب استقبال کنید و این حس را به آنها بدهید که از پیج شما انتظار چه چیزی داشته باشند و در کل برند شما در چه زمینه‌ای فعالیت میکند.
به علاوه با بهینه سازی هایلایت استوری اینستاگرام ، شما میتوانید حتی به افرادی که شما را فالو نمیکنند، مستقیما محصول بفروشید!

ترفند افزایش فالوور اینستاگرام

یک بیو چشم نواز داشته باشید:

بیو اینستاگرام یکی از کم کاربردترین قابلیت های اینستاگرام است؛ اما به شدت مهم است. نوشتن یک بیو به نحوی که توضیحی عالی در مورد شما و کارتان بدهد و مشخص کند چرا مردم باید شما را فالو کنند، بسیار سخت است.

به جای اینکه بیو را با اطلاعات خودتان پر کنید، روی مخاطب هدف تمرکز کنید. در این باره بنویسید که پیج شما چطور می‌تواند به آنها کمک کند یا آنها را تحت تاثیر قرار دهد.
از وجود یک Call-To-Action موثر در بیوی خود اطمینان حاصل کنید. مانند بازدید از سایت فروشگاه، خرید بلیت یا اشتراک در سرویس ایمیل.

ترفند افزایش فالوور اینستاگرام

می‌خواهید یک قدم در ترفند افزایش فالوور اینستاگرام فراتر بروید؟ یک هایلایت استوری با عنوان “درباره” یا “about” بسازید و در آن خودتان را معرفی کنید. با اینکار به فالوورها اجازه می‌دهید شما را بیشتر بشناسند و در بیو درمورد خودشان بخوانند!

یک مثال خوب در این زمینه پیج Alex Tooby است. الکس در پروفایل خود یک هایلایت با عنوان “درباره الکس” ساخته که در آن می‌توانید درباره خودش، فعالیتش، دلیل اعتماد به او و اینکه چطور می‌تواند به شما کمک کند خواهید دید.

ترفند افزایش فالوور اینستاگرام

همچنین به دلیل داشتن اکانت بیزینس با بیش از 10k فالوور، او قادر است لینک وبسایت و گروه فیسبوکش را هم به استوری خود اضافه کند.

ترفند افزایش فالوور اینستاگرام

2- ترفند افزایش فالوور اینستاگرام : استوری ها را جدی بگیرید تا بیشتر در معرض نمایش باشید

2018 سال بزرگی برای استوری اینستاگرام خواهد بود. همینطور که بازدید پست ها کاهش پیدا می‌کند، نقش استوری ها در تعامل با فالوورها و باقی ماندن در ذهن‌ها کلیدی‌تر می‌شود. اما آیا می‌دانستید استوری‌ها هم می‌توانند برای شما فالوور جذب کنند؟

بله درست است!

استوری های اینستاگرام در Explore هم به نمایش درمی‌آیند. این یعنی افرادی که شما را فالو نکرده‌اند هم می‌توانند استوری شما را ببینند.

ترفند افزایش فالوور اینستاگرام

و اگر آنها از استوری خوششان بیاید، ممکن است شما را فالو کنند! این دلیل بسیار خوبی است که همیشه سعی کنید در استوری اینستاگرام فعال باشید.
اما علاوه بر نمایش در Explore، استوری شما در لوکیشن‌ها و هشتگ های مختلف نیز نمایش داده می‌شود.

اگر نمیدانستید، تمام مکان‌های جغرافیایی و هشتگ های اینستاگرام نیز استوری‌های مخصوص خود را دارند. هرچند این قسمت کم استفاده‌ای است اما پیش‌بینی می‌شود در سال آینده بسیار معروف شود. چرا که کاربران اینستاگرام روز به روز استوری‌های بیشتری تولید می‌کنند.

بیشتر بخوانید  راهنمای جامع تکنیک های سئو سایت در سال 1397

پس؛ چگونه استوری خود را در بخش استوری های عمومی اینستاگرام نمایش دهیم؟

دو روش برای اینکار وجود دارد:

1. به استوری خود یک هشتگ اضافه کنید.
2. به استوری خود یک لوکیشن اضافه کنید.

 

اگر در یک رویداد زنده هستید، دقیقا زمان درخشیدن شما و جذب فالوور است! فرقی ندارد که در کنسرت، رویداد ورزشی یا تعطیلات ملی باشید. این زمانی است که مردم در همان لحظه به دنبال اخبار و اتفاقات آن رویداد هستند.

ترفند افزایش فالوور اینستاگرام

– چگونه به استوری اینستاگرام هشتگ اضافه کنیم؟

افزودن هشتگ به استوری اینستاگرام بسیار ساده است! می‌توانید با تایپ کردن هشتگ یا استفاده از استیکر هشتگ، آن را به استوری خود اضافه کنید.

ترفند افزایش فالوور اینستاگرام

وقتی مردم آن هشتگ را سرچ می‌کنند، اگر هشتگ معروف و فعالی باشد، می‌توانند استوری آن را نیز ببینند.

 

– چگونه به استوری اینستاگرام لوکیشن اضافه کنیم؟

برای اضافه کردن لوکیشن به استوری اینستاگرام، کافیست روی استیکر لوکیشن کلیک کنید و لوکیشن خود را اضافه نمایید!

استوری هایی که لوکیشن دارند، هم در لوکیشن شهرها نمایش داده می‌شوند و هم در لوکیشن‌های خاص. مثلا اگر “برج میلاد” را در استوری خود تگ کنید، استوری شما هم در لوکیشن “برج میلاد” نمایش داده خواهد شد و هم در لوکیشن “تهران”.

معمولا وقتی استوری شما در بین استوری های یک لوکیشن قرار می‌گیرد، از طرف اینستاگرام یک نوتیفیکیشن دریافت می‌کنید. وقتی استوری شما در یک هشتگ یا لوکیشن قرار بگیرد، نام آن صفحه را بین افرادی که استوری را مشاهده کرده‌اند خواهید دید.

اگر به Explore اینستاگرام خود مراجعه کنید، استوری‌های مربوط به شهری که در آن هستید را خواهید دید. اما استوری شما تنها درصورتی شانس نمایش در این قسمت را خواهد داشت که یک استیکر لوکیشن به استوری های خود اضافه کنید.

با گسترش روزافزون کاربرد اینستاگرام، کسب و کارهای زیادی به این شبکه برای فروش محصولات خود روی آورده‌اند. اما فروش بیشتر در نتیجه دیده شدن مستمر است. در این مقاله می‌آموزید چه کار کنید تا بیشتر و موثرتر دیده شوید.

 

[/fusion_text][/fusion_builder_column][fusion_builder_column type=”1_6″ layout=”1_6″ spacing=”” center_content=”no” link=”” target=”_self” min_height=”” hide_on_mobile=”small-visibility,medium-visibility,large-visibility” class=”” id=”” background_color=”” background_image=”” background_position=”left top” background_repeat=”no-repeat” hover_type=”none” border_size=”0″ border_color=”” border_style=”solid” border_position=”all” padding_top=”” padding_right=”” padding_bottom=”” padding_left=”” dimension_margin=”” animation_type=”” animation_direction=”left” animation_speed=”0.3″ animation_offset=”” last=”no”][/fusion_builder_column][fusion_builder_column type=”1_1″ layout=”1_1″ spacing=”” center_content=”no” link=”” target=”_self” min_height=”” hide_on_mobile=”small-visibility,medium-visibility,large-visibility” class=”” id=”” background_color=”” background_image=”” background_position=”left top” background_repeat=”no-repeat” hover_type=”none” border_size=”0″ border_color=”” border_style=”solid” border_position=”all” padding_top=”” padding_right=”” padding_bottom=”” padding_left=”” dimension_margin=”” animation_type=”” animation_direction=”left” animation_speed=”0.3″ animation_offset=”” last=”no”][fusion_separator style_type=”none” hide_on_mobile=”small-visibility,medium-visibility,large-visibility” class=”” id=”” sep_color=”” top_margin=”20px” bottom_margin=”” border_size=”” icon=”” icon_circle=”” icon_circle_color=”” width=”” alignment=”center” /][fusion_section_separator divider_type=”slant” divider_position=”right” divider_candy=”bottom” icon=”” icon_color=”” bordersize=”” bordercolor=”” backgroundcolor=”” hide_on_mobile=”small-visibility,medium-visibility,large-visibility” class=”” id=”” /][/fusion_builder_column][/fusion_builder_row][/fusion_builder_container][fusion_builder_container hundred_percent=”no” hundred_percent_height=”no” hundred_percent_height_scroll=”no” hundred_percent_height_center_content=”yes” equal_height_columns=”no” menu_anchor=”” hide_on_mobile=”small-visibility,medium-visibility,large-visibility” class=”” id=”” background_color=”” background_image=”” background_position=”center center” background_repeat=”no-repeat” fade=”no” background_parallax=”none” enable_mobile=”no” parallax_speed=”0.3″ video_mp4=”” video_webm=”” video_ogv=”” video_url=”” video_aspect_ratio=”16:9″ video_loop=”yes” video_mute=”yes” video_preview_image=”” border_size=”” border_color=”” border_style=”solid” margin_top=”” margin_bottom=”” padding_top=”” padding_right=”” padding_bottom=”” padding_left=””][fusion_builder_row][fusion_builder_column type=”1_6″ layout=”1_6″ spacing=”” center_content=”no” link=”” target=”_self” min_height=”” hide_on_mobile=”small-visibility,medium-visibility,large-visibility” class=”” id=”” background_color=”” background_image=”” background_position=”left top” background_repeat=”no-repeat” hover_type=”none” border_size=”0″ border_color=”” border_style=”solid” border_position=”all” animation_type=”” animation_direction=”left” animation_speed=”0.3″ animation_offset=”” last=”no”][/fusion_builder_column][fusion_builder_column type=”2_3″ layout=”1_1″ spacing=”” center_content=”no” link=”” target=”_self” min_height=”” hide_on_mobile=”small-visibility,medium-visibility,large-visibility” class=”” id=”” background_color=”” background_image=”” background_position=”left top” background_repeat=”no-repeat” hover_type=”none” border_size=”0″ border_color=”” border_style=”solid” border_position=”all” padding_top=”” padding_right=”” padding_bottom=”” padding_left=”” dimension_margin=”” animation_type=”” animation_direction=”left” animation_speed=”0.3″ animation_offset=”” last=”no”][fusion_text columns=”” column_min_width=”” column_spacing=”” rule_style=”default” rule_size=”” rule_color=”” class=”” id=””]

3- ترفند افزایش فالوور اینستاگرام : هشتگ‌های مناسب کسب و کار خود را پیدا کنید

[/fusion_text][fusion_text columns=”” column_min_width=”” column_spacing=”” rule_style=”default” rule_size=”” rule_color=”” class=”” id=””]

هشتگ ها در اینستاگرام به یک موضوع قابل بحث در سال 2017 بدل شدند. به این علت که قابلیت سایه‌بان اینستاگرام، پست‌های کاربران را از نمایش در هشتگ‌ها مخفی می‌کرد. اگر شما به دفعات بیش از 30 هشتگ استفاده می‌کردید، اینستاگرام این رفتار را اسپم تلقی می‌کرد.

اما نگران نباشید! هنوز هم میتوانید از هشتگ‌ها به خوبی استفاده کنید. درنهایت سایه‌بان اصلاح شده و هشتگ های اینستاگرام هنوز هم یک راه موثر برای دیده شدن بیشتر محتوای شماست. ( و همچنین ترفند جذب فالوور بیشتر!)

اما قوانین جدیدی برای فالو در سال 2018 وجود دارد. در اینجا چند ترفند افزایش فالوور اینستاگرام به وسیله هشتگ‌ها را مرور می‌کنیم:

[/fusion_text][fusion_text columns=”” column_min_width=”” column_spacing=”” rule_style=”default” rule_size=”” rule_color=”” class=”” id=””]

– به هشتگ ها مثل یک دسته بندی نگاه کنید:

دوست دارید پست های اینستاگرام شما کجا نمایش داده شوند؟ اگر شما محصول یا خدمات می‌فروشید، آیا کار درستی است که از هشتگ #خرما برای فروش یک کتاب آشپزی استفاده کنید؟

[/fusion_text][fusion_text columns=”” column_min_width=”” column_spacing=”” rule_style=”default” rule_size=”” rule_color=”” class=”” id=””]

– هشتگ ها را هدفمند انتخاب کنید:

به جای تگ کردن عکس ها با هشتگ های کلی مثل #عشق یا #شادی، از هشتگ هایی استفاده کنید که کسب و کار، بازار هدف، موقعیت مکانی یا شخص شما را توصیف میکنند.

مثلا برای یک کافی شاپ:

[/fusion_text][fusion_separator style_type=”none” hide_on_mobile=”small-visibility,medium-visibility,large-visibility” class=”” id=”” sep_color=”” top_margin=”50px” bottom_margin=”” border_size=”” icon=”” icon_circle=”” icon_circle_color=”” width=”” alignment=”center” /][fusion_imageframe image_id=”1302″ max_width=”” style_type=”none” stylecolor=”” hover_type=”zoomin” bordersize=”0px” bordercolor=”” borderradius=”0″ align=”center” lightbox=”yes” gallery_id=”” lightbox_image=”” alt=”استوری افزایش فالوور اینستاگرام” link=”” linktarget=”_self” hide_on_mobile=”no” class=”” id=”” animation_type=”” animation_direction=”down” animation_speed=”0.1″ animation_offset=””]https://studiorabin.com/wp-content/uploads/2016/01/هشتگ-در-استوری-اینستاگرام.jpg[/fusion_imageframe][fusion_separator style_type=”none” hide_on_mobile=”small-visibility,medium-visibility,large-visibility” class=”” id=”” sep_color=”” top_margin=”50px” bottom_margin=”” border_size=”” icon=”” icon_circle=”” icon_circle_color=”” width=”” alignment=”center” /][fusion_text columns=”” column_min_width=”” column_spacing=”” rule_style=”default” rule_size=”” rule_color=”” class=”” id=””]

در مرحله بعد می‌توانید هشتگ‌های مکانی انتخاب کنید. مثل: #سعادت_آباد یا #تجریش

همچنین میتوانید از هشتگ هایی استفاده کنید که جامعه آماری بزرگی دارند. پس به جای استفاده از #قهوه، می‌توانید از #نوشیدنی_روزانه استفاده کنید که پست‌های کمتر ولی کاربران فعال‌تری دارد.

[/fusion_text][fusion_text columns=”” column_min_width=”” column_spacing=”” rule_style=”default” rule_size=”” rule_color=”” class=”” id=””]

– از هشتگ هایی استفاده کنید که بازار هدف شما از آن استفاده می‌کند:

در مورد هشتگ‌هایی که بازار هدف شما از آنها استفاده می‌کند تحقیق کنید. در روز زمانی را برای لایک کردن و کامنت نوشتن برای پست‌های آن هشتگ‌ها اختصاص دهید تا افراد را به دیدن پروفایل خود تشویق کنید.

برای هر پست از هشتگ های مختلف استفاده کنید:

هنگامی که می‌خواهید از حداکثر مجاز 30 هشتگ استفاده کنید، کار درستی نیست که هربار آنها را کپی و پیست کنید. به جای آن هشتگ‌های مناسب برای هر عکس انتخاب کنید. این دلیل دیگری برای خوب بودن برنامه ریزی پست‌گذاری اینستاگرام است.

بیشتر بخوانید  اهمیت عکاسی صنعتی در افزایش فروش چیست؟

شما می‌توانید وقت بگذارید و برای هر پست هشتگ‌های مناسب را پیدا کنید؛ بدون اینکه هر روز با این موضوع روبرو باشید. اگر پست‌ها را به وسیله Later زمان بندی کنید، می‌توانید هشتگ ها را دسته بندی کنید و در زمان لازم از آنها استفاده کنید.

[/fusion_text][fusion_separator style_type=”none” hide_on_mobile=”small-visibility,medium-visibility,large-visibility” class=”” id=”” sep_color=”” top_margin=”50px” bottom_margin=”” border_size=”” icon=”” icon_circle=”” icon_circle_color=”” width=”” alignment=”center” /][fusion_imageframe image_id=”1311″ max_width=”” style_type=”none” stylecolor=”” hover_type=”zoomin” bordersize=”0px” bordercolor=”” borderradius=”0″ align=”center” lightbox=”yes” gallery_id=”” lightbox_image=”” alt=”استوری افزایش فالوور اینستاگرام” link=”” linktarget=”_self” hide_on_mobile=”no” class=”” id=”” animation_type=”” animation_direction=”down” animation_speed=”0.1″ animation_offset=””]https://studiorabin.com/wp-content/uploads/2016/01/برنامه-ریزی-پست-اینستاگرام.jpg[/fusion_imageframe][fusion_separator style_type=”none” hide_on_mobile=”small-visibility,medium-visibility,large-visibility” class=”” id=”” sep_color=”” top_margin=”50px” bottom_margin=”” border_size=”” icon=”” icon_circle=”” icon_circle_color=”” width=”” alignment=”center” /][fusion_text columns=”” column_min_width=”” column_spacing=”” rule_style=”default” rule_size=”” rule_color=”” class=”” id=””]

پس دیدید که داشتن یک پروفایلکامل و جذاب اینستاگرام چقدرمهم است؟

می‌خواهید بدانید که هشتگ‌های شما چقدر موثر بوده‌اند؟ اگر اکانت بیزینس داشته باشید، می‌توانید با مشاهده Insights ببینید که چقدر از view پست شما از هشتگ‌ها می‌آید. اگر دیدید تعداد کم است، هشتگ‌های متفاوت اضافه کنید تا جذب مخاطبتان افزایش یابد.

[/fusion_text][/fusion_builder_column][fusion_builder_column type=”1_6″ layout=”1_6″ spacing=”” center_content=”no” link=”” target=”_self” min_height=”” hide_on_mobile=”small-visibility,medium-visibility,large-visibility” class=”” id=”” background_color=”” background_image=”” background_position=”left top” background_repeat=”no-repeat” hover_type=”none” border_size=”0″ border_color=”” border_style=”solid” border_position=”all” padding_top=”” padding_right=”” padding_bottom=”” padding_left=”” dimension_margin=”” animation_type=”” animation_direction=”left” animation_speed=”0.3″ animation_offset=”” last=”no”][/fusion_builder_column][fusion_builder_column type=”1_1″ layout=”1_1″ spacing=”” center_content=”no” link=”” target=”_self” min_height=”” hide_on_mobile=”small-visibility,medium-visibility,large-visibility” class=”” id=”” background_color=”” background_image=”” background_position=”left top” background_repeat=”no-repeat” hover_type=”none” border_size=”0″ border_color=”” border_style=”solid” border_position=”all” padding_top=”” padding_right=”” padding_bottom=”” padding_left=”” dimension_margin=”” animation_type=”” animation_direction=”left” animation_speed=”0.3″ animation_offset=”” last=”no”][fusion_separator style_type=”none” hide_on_mobile=”small-visibility,medium-visibility,large-visibility” class=”” id=”” sep_color=”” top_margin=”20px” bottom_margin=”” border_size=”” icon=”” icon_circle=”” icon_circle_color=”” width=”” alignment=”center” /][fusion_section_separator divider_type=”slant” divider_position=”right” divider_candy=”bottom” icon=”” icon_color=”” bordersize=”” bordercolor=”” backgroundcolor=”#96c577″ hide_on_mobile=”small-visibility,medium-visibility,large-visibility” class=”” id=”” /][/fusion_builder_column][/fusion_builder_row][/fusion_builder_container][fusion_builder_container admin_label=”” hundred_percent=”no” hundred_percent_height=”no” hundred_percent_height_scroll=”no” hundred_percent_height_center_content=”yes” equal_height_columns=”no” menu_anchor=”” hide_on_mobile=”medium-visibility,large-visibility” class=”” id=”” background_color=”#96c577″ background_image=”” background_position=”left top” background_repeat=”no-repeat” fade=”no” background_parallax=”none” enable_mobile=”no” parallax_speed=”0.3″ video_mp4=”” video_webm=”” video_ogv=”” video_url=”” video_aspect_ratio=”16:9″ video_loop=”yes” video_mute=”yes” video_preview_image=”” border_size=”0px” border_color=”” border_style=”solid” margin_top=”” margin_bottom=”” padding_top=”” padding_right=”” padding_bottom=”” padding_left=””][fusion_builder_row][fusion_builder_column type=”1_6″ layout=”1_6″ spacing=”” center_content=”no” link=”” target=”_self” min_height=”” hide_on_mobile=”small-visibility,medium-visibility,large-visibility” class=”” id=”” background_color=”” background_image=”” background_position=”left top” background_repeat=”no-repeat” hover_type=”none” border_size=”0″ border_color=”” border_style=”solid” border_position=”all” animation_type=”” animation_direction=”left” animation_speed=”0.3″ animation_offset=”” last=”no”][/fusion_builder_column][fusion_builder_column type=”2_3″ layout=”1_1″ spacing=”” center_content=”no” link=”” target=”_self” min_height=”” hide_on_mobile=”small-visibility,medium-visibility,large-visibility” class=”” id=”” background_color=”” background_image=”” background_position=”left top” background_repeat=”no-repeat” hover_type=”none” border_size=”0″ border_color=”” border_style=”solid” border_position=”all” padding_top=”” padding_right=”” padding_bottom=”” padding_left=”” dimension_margin=”” animation_type=”” animation_direction=”left” animation_speed=”0.3″ animation_offset=”” last=”no”][fusion_text columns=”” column_min_width=”” column_spacing=”” rule_style=”default” rule_size=”” rule_color=”” class=”” id=””]

4- ترفند افزایش فالوور اینستاگرام : برجسته باشید؛ اما خارج از اینستاگرام

[/fusion_text][fusion_text columns=”” column_min_width=”” column_spacing=”” rule_style=”default” rule_size=”” rule_color=”” class=”” id=””]

موثرترین ترفند جذب فالوور اینستاگرام در سال 2018، از طریق خود اینستاگرام نیست! به جای آزمایش کردن تعداد زیادی روش برای دور زدن الگوریتم‌های اینستاگرام و بهینه کردن محتوا، کمی برای تبلیغ پیج اینستاگرام خود در مکان‌های دیگر وقت بگذارید. همانطور که بالاتر هم اشاره کردیم، مردم وقتی در فضای آنلاین در مورد شما می‌شنوند، قبل از اینکه شما را در گوگل جستجو کنند، در اینستاگرام اینکار را انجام می‌دهند! برجسته شدن در مطبوعات، انتشار یک پادکست یا انتشار یک مطلب به عنوان مهمان در بلاگ شخصی دیگر، روشهایی عالی برای جذب فالوور هستند.

[/fusion_text][fusion_separator style_type=”none” hide_on_mobile=”small-visibility,medium-visibility,large-visibility” class=”” id=”” sep_color=”” top_margin=”50px” bottom_margin=”” border_size=”” icon=”” icon_circle=”” icon_circle_color=”” width=”” alignment=”center” /][fusion_imageframe image_id=”1322″ max_width=”” style_type=”none” stylecolor=”” hover_type=”zoomin” bordersize=”0px” bordercolor=”” borderradius=”0″ align=”center” lightbox=”yes” gallery_id=”” lightbox_image=”” alt=”تاثیر برجسته بودن در افزایش فالوور اینستاگرام” link=”” linktarget=”_self” hide_on_mobile=”no” class=”” id=”” animation_type=”” animation_direction=”down” animation_speed=”0.1″ animation_offset=””]https://studiorabin.com/wp-content/uploads/2016/01/برجسته-شدن-در-جذب-فرالوور-اینستاگرام.jpg[/fusion_imageframe][fusion_separator style_type=”none” hide_on_mobile=”small-visibility,medium-visibility,large-visibility” class=”” id=”” sep_color=”” top_margin=”50px” bottom_margin=”” border_size=”” icon=”” icon_circle=”” icon_circle_color=”” width=”” alignment=”center” /][fusion_text columns=”” column_min_width=”” column_spacing=”” rule_style=”default” rule_size=”” rule_color=”” class=”” id=””]

خب، چطور اینکار را انجام می‌دهید؟ ایده‌های خود را به سمت بلاگ، پادکست و حتی سایر پیج‌های اینستاگرام که مخاطبان شما آنها را می‌بینند معطوف کنید. اگر از شما خواسته شد که مصاحبه کنید یا نقل قولی برای یک مقاله بنویسید، حتما اکانت اینستاگرام خود را نیز ذکر کنید. اگر یک مطلب مهمان در یک بلاگ می‌نویسید، پیشنهاد دهید که اینکار را رایگان انجام می‌دهید. اما در عوض مطمئن شوید که اینستاگرام خود را نیز به آن مقاله لینک کرده‌اید! (در انتهای مقاله ببینید که من چطور اکانت اینستاگرام خودم را لینک کرده‌ام)

اگر بتوانید اکانت اینستاگرام خود را ذکر کرده و اسکرین‌شات از یک پست خود نیز بگذارید، چه بهتر!

دیدید من چطور اکانتم را لینک کردم؟ 🙂

اگر یک خبرنامه دارید و مرتبا برای مخاطبانتان مطلب می‌فرستید روشهای خلاقانه‌ای برای لینک کردن اکانت اینستاگرام به ایمیل مارکتینگ خود بیابید. بعنوان مثال بهترین فرمت ایمیل سال 2017 شامل یک پست اینستاگرام در انتهای ایمیل بود:

[/fusion_text][fusion_separator style_type=”none” hide_on_mobile=”small-visibility,medium-visibility,large-visibility” class=”” id=”” sep_color=”” top_margin=”50px” bottom_margin=”” border_size=”” icon=”” icon_circle=”” icon_circle_color=”” width=”” alignment=”center” /][fusion_imageframe image_id=”1321″ max_width=”” style_type=”none” stylecolor=”” hover_type=”zoomin” bordersize=”0px” bordercolor=”” borderradius=”0″ align=”center” lightbox=”yes” gallery_id=”” lightbox_image=”” alt=”فرمت ایمیل برای بازدید پیج اینستاگرام” link=”” linktarget=”_self” hide_on_mobile=”no” class=”” id=”” animation_type=”” animation_direction=”down” animation_speed=”0.1″ animation_offset=””]https://studiorabin.com/wp-content/uploads/2016/01/فرمت-ایمیل-در-افزایش-فالوور-اینستاگرام.jpg[/fusion_imageframe][fusion_separator style_type=”none” hide_on_mobile=”small-visibility,medium-visibility,large-visibility” class=”” id=”” sep_color=”” top_margin=”50px” bottom_margin=”” border_size=”” icon=”” icon_circle=”” icon_circle_color=”” width=”” alignment=”center” /][/fusion_builder_column][fusion_builder_column type=”1_6″ layout=”1_6″ spacing=”” center_content=”no” link=”” target=”_self” min_height=”” hide_on_mobile=”small-visibility,medium-visibility,large-visibility” class=”” id=”” background_color=”” background_image=”” background_position=”left top” background_repeat=”no-repeat” hover_type=”none” border_size=”0″ border_color=”” border_style=”solid” border_position=”all” padding_top=”” padding_right=”” padding_bottom=”” padding_left=”” dimension_margin=”” animation_type=”” animation_direction=”left” animation_speed=”0.3″ animation_offset=”” last=”no”][/fusion_builder_column][fusion_builder_column type=”1_1″ layout=”1_1″ spacing=”” center_content=”no” link=”” target=”_self” min_height=”” hide_on_mobile=”small-visibility,medium-visibility,large-visibility” class=”” id=”” background_color=”” background_image=”” background_position=”left top” background_repeat=”no-repeat” hover_type=”none” border_size=”0″ border_color=”” border_style=”solid” border_position=”all” padding_top=”” padding_right=”” padding_bottom=”” padding_left=”” dimension_margin=”” animation_type=”” animation_direction=”left” animation_speed=”0.3″ animation_offset=”” last=”no”][fusion_separator style_type=”none” hide_on_mobile=”small-visibility,medium-visibility,large-visibility” class=”” id=”” sep_color=”” top_margin=”20px” bottom_margin=”” border_size=”” icon=”” icon_circle=”” icon_circle_color=”” width=”” alignment=”center” /][fusion_section_separator divider_type=”slant” divider_position=”right” divider_candy=”bottom” icon=”” icon_color=”” bordersize=”” bordercolor=”” backgroundcolor=”#ebeced” hide_on_mobile=”small-visibility,medium-visibility,large-visibility” class=”” id=”” /][/fusion_builder_column][/fusion_builder_row][/fusion_builder_container][fusion_builder_container admin_label=”” hundred_percent=”no” hundred_percent_height=”no” hundred_percent_height_scroll=”no” hundred_percent_height_center_content=”yes” equal_height_columns=”no” menu_anchor=”” hide_on_mobile=”small-visibility,medium-visibility,large-visibility” class=”” id=”” background_color=”#ebeced” background_image=”” background_position=”left top” background_repeat=”no-repeat” fade=”no” background_parallax=”none” enable_mobile=”no” parallax_speed=”0.3″ video_mp4=”” video_webm=”” video_ogv=”” video_url=”” video_aspect_ratio=”16:9″ video_loop=”yes” video_mute=”yes” video_preview_image=”” border_size=”0px” border_color=”” border_style=”solid” margin_top=”” margin_bottom=”” padding_top=”” padding_right=”” padding_bottom=”” padding_left=””][fusion_builder_row][fusion_builder_column type=”1_6″ layout=”1_6″ spacing=”” center_content=”no” link=”” target=”_self” min_height=”” hide_on_mobile=”small-visibility,medium-visibility,large-visibility” class=”” id=”” background_color=”” background_image=”” background_position=”left top” background_repeat=”no-repeat” hover_type=”none” border_size=”0″ border_color=”” border_style=”solid” border_position=”all” animation_type=”” animation_direction=”left” animation_speed=”0.3″ animation_offset=”” last=”no”][/fusion_builder_column][fusion_builder_column type=”2_3″ layout=”1_1″ spacing=”” center_content=”no” link=”” target=”_self” min_height=”” hide_on_mobile=”small-visibility,medium-visibility,large-visibility” class=”” id=”” background_color=”” background_image=”” background_position=”left top” background_repeat=”no-repeat” hover_type=”none” border_size=”0″ border_color=”” border_style=”solid” border_position=”all” padding_top=”” padding_right=”” padding_bottom=”” padding_left=”” dimension_margin=”” animation_type=”” animation_direction=”left” animation_speed=”0.3″ animation_offset=”” last=”no”][fusion_text columns=”” column_min_width=”” column_spacing=”” rule_style=”default” rule_size=”” rule_color=”” class=”” id=””]

5- ترفند افزایش فالوور اینستاگرام : با Promote پست‌های اینستاگرام خود، آنها را تقویت کنید

[/fusion_text][fusion_text columns=”” column_min_width=”” column_spacing=”” rule_style=”default” rule_size=”” rule_color=”” class=”” id=””]

بیشتر بخوانید  اهمیت عکاسی صنعتی در افزایش فروش چیست؟

تبلیغات اینستاگرام به اندازه تبلیغات فیسبوک مشهور نیست. اما با کاهش مشاهده پست‌ها در اینستاگرام، فکر بدی نیست که برای جذب فالوور اینستاگرام ، پست‌های خود را boost کنید. راه‌اندازی کمپین شخصی خودتان در اینستاگرام سخت نیست. اما برای کسب و کارهای کوچک و اینفلوئنسرهایی که قبلا تجربه کار با آن را ندارند، ترسناک است.

خوشبختانه، بوست کردن پست‌ها برای جذب فالوور اینستاگرام بسیار بسیار ساده است! نیاز نیست که مثل فیسبوک، تبلیغات پیچیده بسازید. تمام کاری که باید بکنید این است که یک پست مثل پست‌های عادی بسازید و پس از ارسال آن، دکمه Promote را بزنید!

اینستاگرام به طور پیشفرض مخاطبینی را مشخص می‌کند که پست شما را با آنها به اشتراک می‌گذارد. اما شما هم به آسانی می‌توانید مخاطبان دلخواه خود را بر اساس علاقه، رنج سنی و جنسیت فیلتر کنید. بطور مثال ارسال یک پست در مورد فروشگاه چای در تهران را می‌توانید برای خانم‌هایی که به چای علاقه دارند، ساکن تهران هستند و بین 20 تا 35 سال دارند Promote کنید.

[/fusion_text][fusion_separator style_type=”none” hide_on_mobile=”small-visibility,medium-visibility,large-visibility” class=”” id=”” sep_color=”” top_margin=”50px” bottom_margin=”” border_size=”” icon=”” icon_circle=”” icon_circle_color=”” width=”” alignment=”center” /][fusion_imageframe image_id=”1324″ max_width=”” style_type=”none” stylecolor=”” hover_type=”zoomin” bordersize=”0px” bordercolor=”” borderradius=”0″ align=”center” lightbox=”yes” gallery_id=”” lightbox_image=”” alt=”تبلیغات اینستاگرام” link=”” linktarget=”_self” hide_on_mobile=”no” class=”” id=”” animation_type=”” animation_direction=”down” animation_speed=”0.1″ animation_offset=””]https://studiorabin.com/wp-content/uploads/2016/01/تبلیغات-در-اینستاگرام-برای-افزایش-فالوور-اینستاگرام-2.jpg[/fusion_imageframe][fusion_separator style_type=”none” hide_on_mobile=”small-visibility,medium-visibility,large-visibility” class=”” id=”” sep_color=”” top_margin=”50px” bottom_margin=”” border_size=”” icon=”” icon_circle=”” icon_circle_color=”” width=”” alignment=”center” /][fusion_text columns=”” column_min_width=”” column_spacing=”” rule_style=”default” rule_size=”” rule_color=”” class=”” id=””]

مطمئن شوید که هدف خود را روی “Profile Visits” تعریف کرده باشید. همچنین حتما یک عکس چشم‌نواز و یک کپشن گیرا انتخاب کنید.

پست اینستاگرام شما مثل یک پست عادی در “Feed” نمایش داده می‌شود. تنها تفاوت آن این است که در بالای آن نشانه “Sponsored” و در پایین آن یک دکمه Call-To-Action نمایش داده می‌شود.

[/fusion_text][fusion_separator style_type=”none” hide_on_mobile=”small-visibility,medium-visibility,large-visibility” class=”” id=”” sep_color=”” top_margin=”50px” bottom_margin=”” border_size=”” icon=”” icon_circle=”” icon_circle_color=”” width=”” alignment=”center” /][fusion_imageframe image_id=”1323″ max_width=”” style_type=”none” stylecolor=”” hover_type=”zoomin” bordersize=”0px” bordercolor=”” borderradius=”0″ align=”center” lightbox=”yes” gallery_id=”” lightbox_image=”” alt=”تبلیغات اینستاگرام” link=”” linktarget=”_self” hide_on_mobile=”no” class=”” id=”” animation_type=”” animation_direction=”down” animation_speed=”0.1″ animation_offset=””]https://studiorabin.com/wp-content/uploads/2016/01/تبلیغات-در-اینستاگرام-برای-افزایش-فالوور-اینستاگرام.jpg[/fusion_imageframe][fusion_separator style_type=”none” hide_on_mobile=”small-visibility,medium-visibility,large-visibility” class=”” id=”” sep_color=”” top_margin=”50px” bottom_margin=”” border_size=”” icon=”” icon_circle=”” icon_circle_color=”” width=”” alignment=”center” /][/fusion_builder_column][fusion_builder_column type=”1_6″ layout=”1_6″ spacing=”” center_content=”no” link=”” target=”_self” min_height=”” hide_on_mobile=”small-visibility,medium-visibility,large-visibility” class=”” id=”” background_color=”” background_image=”” background_position=”left top” background_repeat=”no-repeat” hover_type=”none” border_size=”0″ border_color=”” border_style=”solid” border_position=”all” padding_top=”” padding_right=”” padding_bottom=”” padding_left=”” dimension_margin=”” animation_type=”” animation_direction=”left” animation_speed=”0.3″ animation_offset=”” last=”no”][/fusion_builder_column][fusion_builder_column type=”1_1″ layout=”1_1″ spacing=”” center_content=”no” link=”” target=”_self” min_height=”” hide_on_mobile=”small-visibility,medium-visibility,large-visibility” class=”” id=”” background_color=”” background_image=”” background_position=”left top” background_repeat=”no-repeat” hover_type=”none” border_size=”0″ border_color=”” border_style=”solid” border_position=”all” padding_top=”” padding_right=”” padding_bottom=”” padding_left=”” dimension_margin=”” animation_type=”” animation_direction=”left” animation_speed=”0.3″ animation_offset=”” last=”no”][fusion_separator style_type=”none” hide_on_mobile=”small-visibility,medium-visibility,large-visibility” class=”” id=”” sep_color=”” top_margin=”20px” bottom_margin=”” border_size=”” icon=”” icon_circle=”” icon_circle_color=”” width=”” alignment=”center” /][fusion_section_separator divider_type=”slant” divider_position=”right” divider_candy=”bottom” icon=”” icon_color=”” bordersize=”” bordercolor=”” backgroundcolor=”” hide_on_mobile=”small-visibility,medium-visibility,large-visibility” class=”” id=”” /][/fusion_builder_column][/fusion_builder_row][/fusion_builder_container][fusion_builder_container hundred_percent=”no” hundred_percent_height=”no” hundred_percent_height_scroll=”no” hundred_percent_height_center_content=”yes” equal_height_columns=”no” menu_anchor=”” hide_on_mobile=”small-visibility,medium-visibility,large-visibility” class=”” id=”” background_color=”” background_image=”” background_position=”center center” background_repeat=”no-repeat” fade=”no” background_parallax=”none” enable_mobile=”no” parallax_speed=”0.3″ video_mp4=”” video_webm=”” video_ogv=”” video_url=”” video_aspect_ratio=”16:9″ video_loop=”yes” video_mute=”yes” video_preview_image=”” border_size=”” border_color=”” border_style=”solid” margin_top=”” margin_bottom=”” padding_top=”” padding_right=”” padding_bottom=”” padding_left=””][fusion_builder_row][fusion_builder_column type=”1_6″ layout=”1_6″ spacing=”” center_content=”no” link=”” target=”_self” min_height=”” hide_on_mobile=”small-visibility,medium-visibility,large-visibility” class=”” id=”” background_color=”” background_image=”” background_position=”left top” background_repeat=”no-repeat” hover_type=”none” border_size=”0″ border_color=”” border_style=”solid” border_position=”all” animation_type=”” animation_direction=”left” animation_speed=”0.3″ animation_offset=”” last=”no”][/fusion_builder_column][fusion_builder_column type=”2_3″ layout=”2_3″ spacing=”” center_content=”no” link=”” target=”_self” min_height=”” hide_on_mobile=”small-visibility,medium-visibility,large-visibility” class=”” id=”” background_color=”” background_image=”” background_position=”left top” background_repeat=”no-repeat” hover_type=”none” border_size=”0″ border_color=”” border_style=”solid” border_position=”all” padding_top=”” padding_right=”” padding_bottom=”” padding_left=”” dimension_margin=”” animation_type=”” animation_direction=”left” animation_speed=”0.3″ animation_offset=”” last=”no”][fusion_text columns=”” column_min_width=”” column_spacing=”” rule_style=”default” rule_size=”” rule_color=”” class=”” id=””]

5+1- ترفند افزایش فالوور اینستاگرام : روی مبل دراز بکشید و تخمه بشکنید!

[/fusion_text][fusion_text columns=”” column_min_width=”” column_spacing=”” rule_style=”default” rule_size=”” rule_color=”” class=”” id=””]

بله درست خواندید! کاملا راحت و آسوده باشید. هچ کاری لازم نیست انجام دهید!

تنها کاری که باید بکنید این است که با استودیو رابین تماس بگیرید. ما تمام استانداردها و ملاحظات را برای افزایش فالوور اینستاگرام پیج شما لحاظ خواهیم کرد.

ترفندهای معرفی شده برای افزایش فالوور اینستاگرام، نیاز به دقت و وسواس بالایی دارد. همچنین باید تمام این کارها را به طور مستمر انجام دهید و مراقب باشید کوچکترین خطایی مرتکب نشوید. چون ممکن است توسط اینستاگرام تنبیه شوید. یا حتی پیج شما از طرف اینستاگرام بلاک شود.

پس اگر می‌خواهید با خیالی آسوده، به زیاد و زیادتر شدن فالوورهای خود نگاه کنید، با ما تماس بگیرید. تمام کارها را به ما بسپارید و شاهد افزایش فالوور اینستاگرام خود باشید.

[/fusion_text][fusion_separator style_type=”single solid” hide_on_mobile=”small-visibility,medium-visibility,large-visibility” class=”” id=”” sep_color=”#ef9a3d” top_margin=”50px” bottom_margin=”50px” border_size=”” icon=”” icon_circle=”” icon_circle_color=”” width=”200px” alignment=”center” /][/fusion_builder_column][fusion_builder_column type=”1_6″ layout=”1_6″ spacing=”” center_content=”no” link=”” target=”_self” min_height=”” hide_on_mobile=”small-visibility,medium-visibility,large-visibility” class=”” id=”” background_color=”” background_image=”” background_position=”left top” background_repeat=”no-repeat” hover_type=”none” border_size=”0″ border_color=”” border_style=”solid” border_position=”all” padding_top=”” padding_right=”” padding_bottom=”” padding_left=”” dimension_margin=”” animation_type=”” animation_direction=”left” animation_speed=”0.3″ animation_offset=”” last=”no”][/fusion_builder_column][fusion_builder_column type=”1_4″ layout=”1_4″ spacing=”” center_content=”no” link=”” target=”_self” min_height=”” hide_on_mobile=”small-visibility,medium-visibility,large-visibility” class=”” id=”” background_color=”” background_image=”” background_position=”left top” background_repeat=”no-repeat” hover_type=”none” border_size=”0″ border_color=”” border_style=”solid” border_position=”all” padding_top=”” padding_right=”” padding_bottom=”” padding_left=”” dimension_margin=”” animation_type=”” animation_direction=”left” animation_speed=”0.3″ animation_offset=”” last=”no”][fusion_person name=”نوشته شده توسط” title=”مازیار میرالی” picture=”https://studiorabin.com/wp-content/uploads/2016/01/مازیار-میرالی.jpg” pic_link=”https://www.maziarmiraly.com” linktarget=”_blank” pic_style=”none” hover_type=”none” background_color=”” content_alignment=”” pic_style_color=”” pic_bordersize=”” pic_bordercolor=”” pic_borderradius=”” icon_position=”” social_icon_boxed=”” social_icon_boxed_radius=”” social_icon_color_type=”” social_icon_colors=”” social_icon_boxed_colors=”” social_icon_tooltip=”” blogger=”” deviantart=”” digg=”” dribbble=”” dropbox=”” facebook=”” flickr=”” forrst=”” googleplus=”” instagram=”” linkedin=”” myspace=”” paypal=”” pinterest=”” reddit=”” rss=”” skype=”” soundcloud=”” spotify=”” tumblr=”” twitter=”” vimeo=”” vk=”” xing=”” yahoo=”” yelp=”” youtube=”” email=”” show_custom=”no” custom_4=”” hide_on_mobile=”small-visibility,medium-visibility,large-visibility” class=”” id=”” /][/fusion_builder_column][fusion_builder_column type=”1_4″ layout=”1_4″ spacing=”” center_content=”no” link=”” target=”_self” min_height=”” hide_on_mobile=”small-visibility,medium-visibility,large-visibility” class=”” id=”” background_color=”” background_image=”” background_position=”left top” background_repeat=”no-repeat” hover_type=”none” border_size=”0″ border_color=”” border_style=”solid” border_position=”all” padding_top=”” padding_right=”” padding_bottom=”” padding_left=”” dimension_margin=”” animation_type=”” animation_direction=”left” animation_speed=”0.3″ animation_offset=”” last=”no”][fusion_text columns=”” column_min_width=”” column_spacing=”” rule_style=”default” rule_size=”” rule_color=”” class=”” id=””]مازیار میرالی موسس و بنیان گذار استودیو رابین.
پیج اینستاگرام شخصی: @maziar.miraly
پیج اینستاگرام استودیو رابین: @studio.rabin
وب سایت: عکاسی حرفه ای با مازیار میرالی[/fusion_text][/fusion_builder_column][fusion_builder_column type=”1_4″ layout=”1_4″ spacing=”” center_content=”no” link=”” target=”_self” min_height=”” hide_on_mobile=”small-visibility,medium-visibility,large-visibility” class=”” id=”” background_color=”” background_image=”” background_position=”left top” background_repeat=”no-repeat” hover_type=”none” border_size=”0″ border_color=”” border_style=”solid” border_position=”all” padding_top=”” padding_right=”” padding_bottom=”” padding_left=”” dimension_margin=”” animation_type=”” animation_direction=”left” animation_speed=”0.3″ animation_offset=”” last=”no”][/fusion_builder_column][fusion_builder_column type=”1_4″ layout=”1_4″ spacing=”” center_content=”no” link=”” target=”_self” min_height=”” hide_on_mobile=”small-visibility,medium-visibility,large-visibility” class=”” id=”” background_color=”” background_image=”” background_position=”left top” background_repeat=”no-repeat” hover_type=”none” border_size=”0″ border_color=”” border_style=”solid” border_position=”all” padding_top=”” padding_right=”” padding_bottom=”” padding_left=”” dimension_margin=”” animation_type=”” animation_direction=”left” animation_speed=”0.3″ animation_offset=”” last=”no”][/fusion_builder_column][/fusion_builder_row][/fusion_builder_container]

به این مطلب امتیاز بدین.

Design

2 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *