loading

عکاسی صنعتی و تبلیغاتی

_

عکاسی صنعتی و تبلیغاتی

_

در دنیای کسب و کار امروز، هر عکس به اندازه هزار کلمه می‌ارزد. همه چیز، از وب سایت گرفته تا بروشور و تبلیغات تلویزیونی، برای رساندن پیام آن کسب و کار، نیاز به عکس‌های با کیفیت دارند. عکاسی صنعتی یکی از زمینه‌های تخصصی عکاسی است که به کسب و کارها اجازه می‌دهد با مشتریان خود تعامل کنند. همچنین محصولات، خدمات و دستاوردهای خود را در معرض نمایش مشتریان و شرکت‌های دیگر بگذارند.

از نظر مفهومی، عکاسی صنعتی به عکاسی کردن از تجهیزات، محصولات، ماشین‌آلات و گاها عکاسی از کارگران و مقامات یک شرکت اطلاق می‌شود. ما در استودیو رابین تلاش می‌کنیم با طراحی دکورهای ساده منطبق با کاربردهای کالای مورد عکاسی، کمی جنبه کاربردی‌تر به عکس داده و عکس را از آن سادگی آزاردهنده عموم عکسهای صنعتی نجات دهیم.

سوالات متداول پیش از عکاسی صنعتی
هزینه هر عکس چقدر است؟

هزینه هر عکس بستگی به چند فاکتور مهم دارد:

  1. نوع عکاسی (زمینه سفید یا چیدمان شده)
  2. جنسیت محصول
  3. تعداد محصولات

بدیهی است با توجه به جمیع موارد فوق، بهترین قیمت به شما ارائه خواهد شد. پکیج‌های قیمت مربوط به عکاسی هر محصول، در گالری مربوط به آن موجود است. همچنین پیشنهاد میکنیم برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد نحوه قیمت گذاری، این لینک را بخوانید.

عکاسی در چه محلی انجام می‌شود؟

اگر محصول شما کوچک و قابل جابجایی و عکاسی در محل استودیو باشد، عکاسی در استودیو رابین انجام خواهد گرفت. در غیر اینصورت، عکاسی در شرکت، کارخانه یا هر محل مناسب دیگر انجام می‌شود.

چگونه محصولات را برای عکاسی آماده کنیم؟

برای عکاسی باید بهترین محصول تولیدی را انتخاب کنید. محصولات باید تا حد ممکن عیب و ایراد ظاهری نداشته و همچنین قبل از عکاسی، به خوبی تمیز شوند. همچنین فضای مورد نیاز عکاسی، باید در اختیار تیم عکاسی قرار گیرد.

مزایای خدمات عکاسی صنعتی استودیو رابین چیست؟
  • ارتقاء کیفیت تصویر برند شما (Brand Image)
  • بالا بردن سطح برتری برند شما (Brand Position)
  • بالا بردن سطح آگاهی از برند شما (Brand Awareness)
  • افزایش فروش
نظر مشتریان درباره خدمات عکاسی صنعتی استودیو رابین
وقتی با یک حرفه‌ای کار می‌کنی، نیازی نیست نگران چیزی باشی. چون کارش رو بلده. از تیم حرفه‌ای استودیو رابین بسیار راضی بودیم.
عکاسی صنعتی و طراحی گرافیک
حسین دارستانی
مدیرعامل شرکت دارستان صنعت نیکان
طی سالها کارکردن با استودیوهای تبلیغاتی، سرعت، دقت و ریزبینی، نکات مثبتی بودن که فقط از استودیو رابین دیدم.
محمد معین
مدیرعامل شرکت پارسیان تکنولوژی

کیفیت کار بسیار بالا، مسئولیت پذیری و تحویل به موقع، تجربه بسیار خوبی بود که از همکاری با استودیو رابین داشتم.

دکتر بهزاد اباذری
مدیرعامل شرکت تبلیغاتی آفیس

عکاسی بلور و شیشه

نمایش گالری عکاسی استیل

عکاسی چرم و پارچه

نمایش گالری عکاسی چرم و پارچه

عکاسی مواد غذایی

نمایش گالری عکاسی مواد غذایی

عکاسی مبلمان اداری

نمایش گالری عکاسی مبلمان اداری

عکاسی سمینار و همایش

نمایش گالری عکاسی سمینار و همایش

عکاسی غرفه‌های نمایشگاهی

نمایش گالری عکاسی از غرفه های نمایشگاهی

عکاسی جواهرات

نمایش گالری عکاسی جواهرات

عکاسی شیرینی و شکلات

نمایش گالری عکاسی شیرینی و شکلات

عکاسی لوازم آرایشی بهداشتی

نمایش گالری عکاسی لوازم آرایشی و بهداشتی

عکاسی از کتاب

نمایش گالری عکاسی از کتاب

عکاسی از ساعت

نمایش گالری عکاسی شیرینی و شکلات

عکاسی زمینه سفید

نمایش گالری عکاسی لوازم آرایشی و بهداشتی

_

عکاسی صنعتی چیست؟

_

اولین چیزی که در یک تبلیغ نظر شما را جلب می‌کند چیست؟ مسلما عکس‌ها اولین چیزهایی هستند که چشم ما به آنها جلب می‌شود. جلب توجه مخاطب در یک تصویر تبلیغاتی ممکن نیست مگر اینکه از تلفیق عکاسی صنعتی و طراحی گرافیک کمک بگیریم.

عکاسی صنعتی و تبلیغاتی یکی از شاخه‌های تخصصی عکاسی است که وظیفه نمایش محصولات یا خدمات به مخاطب را بر عهده دارد. البته عکاسی صنعتی حوزه‌ای وسیع است که چندین شاخه و تخصص در زیرمجموعه آن قرار می‌گیرند. همچنین تفاوت‌هایی بین عکاسی صنعتی و عکاسی تبلیغاتی وجود دارد. اما در کل هر نوع عکاسی که با هدف فروش محصول یا معرفی خدمات انجام شده باشد، در دسته عکاسی صنعتی و تبلیغاتی جای می‌گیرد.

_

تفاوت عکاسی صنعتی و عکاسی تبلیغاتی

_

در عکاسی صنعتی، عکاس صرفا به ویژگی‌‎های واقعی محصول می‌پردازد و ساختار حقیقی محصول یا فضای صنعتی را نمایش می‌دهد. مثلا کارخانه‌ای که قطعه‌ای تولید می‌کند که کاربرد عام ندارد. مشتری این محصول، مشتری خاص است. پس برای تبلیغ این محصول، نیازمند عکسی هستیم که جزئیات و شکل واقعی محصل را تشریح کرده و کاربرد آن را مشخص سازد. در اینجا از عکاسی صنعتی استفاده می‌کنیم.

اما در مقابل، هدف عکاسی تبلیغاتی، جلب توجه مخاطب عام بوده و برای مقاصد بازاریابی از آن استفاده می‌شود. در این نوع عکاسی، عکاس می‌تواند تا حدودی در فضاها و محصولات اغراق کند. همچنین تفکر و خلاقیت عکاس در این عکاسی به منصه ظهور می‌رسد. در عکاسی تبلیغاتی، عکاس محصول را در محیطی جذاب قرار می‌دهد تا از این طریق، حس خاصی را در بیننده برانگیزد. حسی که مخاطب خود را در حال استفاده از محصول یا خدمات تصور کرده و به خرید آن ترغیب شود.

_

کاربرد عکاسی صنعتی و تبلیغاتی

_

اصلی‌ترین کاربرد عکاسی صنعتی و تبلیغاتی در طراحی کاتالوگ‌ها، بروشورها، بنرها، وبسایت‌ها و فروشگاه‌های اینترنتی و … است. یک عکاس صنعتی حرفه‌ای، به گونه‌ای از یک محصول عکاسی می‌کند تا خصوصیات و ویژگی‌های برجسته و ممتاز آن را به تصویر بکشد.

تمام عکسهای زیبایی که روی بیلبوردها، کاتالوگ‌ها، وبسایت‌ها و حتی تبلیغات اینستاگرام میبینید، حاصل تلاش یک تیم حرفه‌ای عکاسی صنعتی است. در واقع یک عکس صنعتی، تمام چیزی که یک برند یا خدمات با آن معنا پیدا می‌کند را نشان می‌دهد.

_

چرا خدمات عکاسی صنعتی و تبلیغاتی استودیو رابین را انتخاب کنیم؟

_

عکاسی صنعتی بسیار فراتر از فشردن دکمه شاتر است. یک عکاس صنعتی با طرح و برنامه‌ای دقیق، کالا و خدمات را طوری به تصویر میکشد که به آن حس و بار عاطفی بیافزاید. هدف اصلی ما در مجموعه استودیو رابین، نمایش خلاقانه و بی نقص محصولات و خدمات شماست. به طوری که در کانون توجه قرار گرفته و مشتریان بالقوه شما افزایش یابد.

اما مزیت اصلی استفاده از خدمات عکاسی صنعتی و تبلیغاتی استودیو رابین این است که می‌توانید از صفر تا صد پروژه تبلیغاتی خود را، با ما انجام دهید. یعنی از عکاسی صنعتی تا طراحی و چاپ کاتالوگ یا طراحی وبسایت و سئو! این امر موجب می‌شود دید بصری یکسانی بر کل مجموعه تبلیغاتی شما حاکم بوده و روح و هویت حاکم بر برندشما، کاملا واحد باشد.